Szyfrowanie danych w Windows 7 nie podoba się australijskim władzom


Dzięki Windows 7 możesz zaszyfrować swoje dane, w tym dowody rzeczowe, które mogą świadczyć przeciwko tobie. Funkcjonalność ta nie podoba się australijskim ekspertom.

Przygotuj się do pracy na stanowisku specjalisty ds. funduszy unijnych! Przyjdź na certyfikowany kurs w dniach 4-6 wrzesień 2009 r. i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Design strony domowej Google'a z wyszukiwarką został właśnie opatentowany. Co ciekawe, gigant z Mountain View starał się o przyznanie patentu od pięciu lat. 1. Dostosowanie środowiska CAD do potrzeb użytkownika a) konfiguracja aplikacji b) tabliczki rysunkowe i formatki 2. Elementy normowe 3. Kreator wałków 4. Obliczenia a) Połączeń śrubowych b) Wałków c) Momentów bezwładności i ugięć belek d) MES e) Pasów i ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenieUczestnicy szkolenia nabędą umiejętności korzystania z narzędzi analizy danych (scenariuszy, tabel przestawnych), korzystać z funkcji pozwalających wykonywać obliczenia na datach, ...
Lokalizacja: Zawiercie - Rodzaj: kurs / szkolenie Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firmy Texas Instruments oraz SV Tronics przedstawiają nowy tablet o nazwie Blaze, który oferuje 10,4-calowy ekran dotykowy, procesor 1 GHz, nawigację GPS oraz platformę Blaze.

WD prezentuje nowy dysk twardy o pojemności 320 Gigabajtów, który należy do linii My Passport AV i jest zoptymalizowany do przechowywania materiałów wideo.

Producent przygotował dwie konfiguracje jedenastocalowego notebooka Satellite T110 oraz dwie trzynastocalowego modelu T130. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: wiadomości o dozorze technicznym, wiadomości ogólnotechniczne związane z budową i eksploatacją wózków, budowę wózków, konserwację wózków, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

IT CUP 2010 rozpocznie się już 17 czerwca w Mikołajkach. Prestiżowe żeglarskie mistrzostwa polski potrwają trzy dni. I. Ogólne zagadnienia rachunkowości 1.Rachunkowość zasady prowadzenia ksiąg, definicje, wymogi ustawy, 2.Sprawozdania finansowe i ich struktura, 3.Definicje podstawowych pojęć rachunkowości (aktywa, ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Czekając z utęsknieniem na system Google Chrome OS, możemy przez chwilę cieszyć się inną dystrybucją Linuksa - Fedora 12. Pobierz go za darmo i sprawdź, co nowego przynosi nowa wersja.Sztandarowe produkty z tej linii, stworzone specjalnie z myślą o kobietach, to przenośne radia, zestawy do karaoke, zegary z radiem oraz odtwarzacze CD. Przeprowadzone przez AVG badania pokazują, że prawie trzy czwarte internautów ochoczo otwiera elektroniczne kartki, jeżeli tylko w polu adresowym nadawcy widnieje imię i nazwisko osoby im znanej. Od 1 maja urzędy mają umożliwić Polakom załatwianie spraw online.

"Porywacze" przejęli setki grup na Facebooku


Facebook zaprzecza, jakoby w tym tygodniu setki grup z serwisu społecznościowego zostało "porwanych" przez grupę o nazwie Control Your Info.

Bing ułatwi zakup muzyki, gier i filmów


Bing Entertainment, czyli usługa pozwalająca na odnajdywanie ciekawych gier, muzyki i filmów zyskała kilka nowych funkcji, które pozwolą na bliższe zapoznanie się z danymi tytułami.

Kursy językowe dla firm, osób indywidualnych (Płock)


...
Lokalizacja: Płock - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mozilla przyjmuje nową strategię rozwoju Firefoksa


Mike Beltzner, szef projektu Firefox, ogłosił postanowienia Mozilli dotyczące zmiany zasad rozwoju przeglądarki.

Procesor Core i7-980X w notebooku Eurocom


Firma Eurocom informuje, że zbudowała notebooka opierającego się na najmocniejszym, 6-rdzeniowym procesorze Intel Core i7-980X, który oryginalnie przeznaczony jest dla desktopów.

Budowanie efektywnych zespołów w branży hotelarsko-gastronomicznej (Kraków)


- budowanie dobrej komunikacji w zespole - dobra atmosfera czy dobrze wykonane zadanie? co jest ważniejsze dla efektywnego zespołu? - etapy ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Odświeżony menadżer dodatków w Firefoksie


Przyszłe wersje Firefoksa będą miały najprawdopodobniej zupełnie nowy menadżer dodatków. Mozilla rozpoczęła testy odmienionego modułu.

Szkolenie z Visual Basic for Applications VBA - MS Excel (Warszawa)


Główne zastosowanie VBA w Excelu to automatyzacja codziennych, powtarzalnych zadań. Dodatkowo znajomość tego języka pozwala na tworzenie skomplikowanych arkuszy zawierających ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nettop do kina domowego


Firma Myka wprowadziła na rynek nettop, który ma spełniać rolę peceta dedykowanego do kina domowego. Urządzenie zbudowano w oparciu o platformę NVIDIA ION.

Pakistan bez YouTube'a


Pakistańskie władze zamykają dostęp do kolejnego serwisu społecznościowego. Po Facebooku, przyszedł czas na YouTube’a. Również za „bluźnierstwa”.

Otwarty kodek wideo Google'a wcale nie taki otwarty?


Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.

Scenarzysta i reżyser Heavy Raina napisał nową grę


David Cage, reżyser i scenarzysta dostępnego wyłącznie na PS3 Heavy Raina już ma gotowy scenariusz do następnej gry. Ma być „zupełnie inny” od obsypanego nagrodami thrillera.

Nowe komputery w monitorach firmy ASUS


Firma ASUS uruchamia dostawy dwóch nowych modeli komputerów zintegrowanych w monitorach, serii EeeTop PC. Nowe urządzenia, ET2010PNT i ET2010AGT, już pojawiły się na rynku Wielkiej Brytanii.

Zarządzanie projektami w oparciu o metodykę Prince 2 (Warszawa)


Zarządzanie projektami podstawy różnica pomiędzy zarządzaniem projektami i zarządzaniem ogólnie, dlaczego niektóre projekty ponoszą porażkę ?, różne metody zarządzania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Irytujące wyskakujące okienka osłabiają efektywność naszej pracy


Naukowcy z Uniwersytetu Cardiff udowadniają, że irytujące chyba wszystkich wyskakujące okienka z reklamami, potrafią skutecznie wytrącić nas z równowagi.

Główną działalnością naszej firmy jest sztukateria oraz gzymsy elewacyjne. Od wielu lat nasza firma produkuje wysokiej jakości gzymsy elewacyjne przeznaczone zarówno do instalacji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Produkowane przez nas gzymsy elewacyjne znajdują odbiorców w całej Europie. Oprócz gzymsów elewacyjnych mamy w ofercie całą gamę produktów związanych z gzymsami elewacyjnymi jak listwy czy bonie. Szczególnie jeśli będą interesowały cię bonie to mamy pewność, że nasze bonie stanowią największą ofertę w Polsce. Zapraszamy do poznania naszych gzymsów elewacyjnych.