Coraz więcej urządzeń z USB


Według raportu firmy In-Stat, w tym roku liczba obecnych na rynku urządzeń z interfejsem USB przekroczy 3 miliardy, zaś do końca roku 2013 - 4 miliardy.

Autoanaliza stylu planowania i zarządzania czasem Zasady i reguły zarządzania czasem w narzędziu Business System Analiza osobistych aktywności zawodowych ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie WORD XP Program kursu: 1. Wprowadzenie do pracy z edytorem tekstów, podstawowe pojęcia (akapit, spacja itp.) 2. Omówienie ekranu 3. Opcje pracy z programem (krótkie wprowadzenie, w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Wydawnictwo THQ jest sceptycznie nastawione wobec Project Natal, czyli innowacyjnej techniki sterowania konsolą do gier. Jego zdaniem, projekt jest interesujący, ale ryzykowny.Icon Mini PC to koncepcja komputera stacjonarnego z wbudowanym projektorem oraz wyświetlaczem, który skierowany miałby być przede wszystkim do szkół. Samsung zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu oficjalnie zaprezentuje "pierwszy konsumencki telefon 3D", wyposażony w możliwość konwersji zwykłego materiału 2D do trzech wymiarów. Rewolucyjny jak na swoje czasy shooter Dark Forces powraca na rynek. Niestety, nie mówimy tu o nowej części, a o remake’u, który będzie dostępny dla posiadaczy konsol PlayStation 3 i PSP.

System komputerowy - tzw. "wirtualny cmentarz" - pomoże znaleźć groby na największej opolskiej nekropolii. Można się z nim połączyć z domowego komputera, telefonu komórkowego lub terminala przy bramie głównej cmentarza. Na klawiaturze należy wpisać nazwisko zmarłego - wtedy na wirtualnej mapie wyświetli się punkt wskazujący poszukiwany grób.

1. Informacje podstawowe o fakturach VAT. 2. Kiedy wystawia się fakturę VAT? 3. Zawartość faktury VAT. 4. Terminy wystawiania faktur VAT. 5. Faktura VAT MP. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Badacze z Intel Labs Europe prezentują technologię "Markerless Performance Capture", która umożliwi tworzenie fotorealistycznych postaci 3D przy stosunkowo niskim budżecie.

Program MS Project jest jednym z najczęściej używanych programów służących do tworzenia harmonogramów projektów. Dzięki jego możliwościom można łatwo i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie BenQ zaprezentowało projektor multimedialny SP890 z rozdzielczością Full HD – 1080p, wysoką jasnością i kontrastem obrazu, paletą ponad 1 miliarda kolorów i zestawem łatwych w użyciu funkcji. LaCie rozszerza swoja ofertę o nowe urządzenie NAS. Po podłączeniu do komputera lub sieci LAN, Network Space MAX umożliwia kilku użytkownikom korzystanie z przechowywanych na dysku danych.BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260. I. Podwyższenie kapitału i aporty 1. podwyższenie kapitału 2. Konwersja kapitałów zapasowych/rezerwowych na kapitał zakładowy (CIT, PCC) 3. Agio - Definicja; kiedy rozpoznaje się agio; - Zasady opodatkowania w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Google Chrome wkrótce będzie obsługiwał WebSockets. Obsługa tego protokołu pojawiła się w opublikowanej właśnie wersji rozwojowej przeglądarki.

Piractwo kosztowało polskie firmy ponad 821 tysięcy złotych


Według BSA, w 2009 roku komputerowe piractwo kosztowało europejskie przedsiębiorstwa ponad 16 milionów dolarów. Polskie firmy natomiast straciły ponad 821 tysięcy złotych.

Audycje FAMAHARDWARE & FAMAGAMES wracają po przerwie


W związku z tragiczną katastrofą rządowego samolotu, FAMAHARDWARE & FAMAGAMES zostały wstrzymane na czas żałoby narodowej. Audycje wracają jednak już w ten weekend.

Samodzielny Księgowy - Rachunkowość i Podatki od Podstaw- weekendowo - intensywny kurs wakacyjny (Katowice)


Między innymi: I. Ogólne zagadnienia rachunkowości 1. Rachunkowość zasady prowadzenia ksiąg, definicje, ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Specjalna edycja gry Arkham Asylum pojawi się w Polsce


Batman: Arkham Asylum pojawi się w Polsce w wersji kolekcjonerskiej Game of the Year Edition. Grę w Polsce wyda Cenega.

Zakaz importu iPadów na teren Izraela


Izrael zabronił importu iPadów. Powodem jest moduł Wi-Fi, który może emitować sygnał z dużym natężeniem, co, zdaniem władz, może zakłócić inne bezprzewodowe połączenia.

Malutki odtwarzacz DVD z Francji


Muse, francuska marka sprzętu audio-wideo, prezentuje M-68DM, czyli mikro odtwarzacz DVD z dwoma bezprzewodowymi kolumnami.

Dementi: Acer nie zaprezentuje netbooków z Chrome OS, przynajmniej na razie


Informacje, jakoby netbooki Acera z Chrome OS miały być zaprezentowane już na targach Computex, okazały się zwykłymi plotkami. Producent oficjalnie je zdementował.

Microsoft traci jeden ze swoich większych talentów


James Allard, jeden z wizjonerów Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuści Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarząd.

Lenovo IdeaPad S103T: netbook i tablet w jednym


Nie da się ukryć - tablety są wszędzie i są na topie. Wciąż jednak brak im możliwości, jakie mają netbooki... Więc może połączyć jedne z drugimi? Lenovo spróbowało, a my to oceniliśmy.

Windows 7 do zainstalowania z pen drive'a


Windows 7 będzie pierwszym systemem ze stajni Microsoftu, który można bez przeróbek zainstalować z napędu podłączanego pod port USB. Skorzystają na tym właściciele netbooków.

Cyfrówka CHOBi CAM w bardzo limitowanej edycji


Firma Japan Trust Technology zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży limitowanej wersji najmniejszego na świecie aparatu cyfrowego – CHOBi CAM.

Niedrogi, multidotykowy monitor LCD


Acer dodaje do swojej oferty multidotykowy monitor LCD o przekątnej ekranu 23 cale. Urządzenie oferuje rozdzielczość Full HD, za relatywnie niską cenę.

Podatek dochodowy od osób fizycznych PIT 2010 - aktualne problemy, nowelizacje- Kraków (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

- Gdyby nie kiepska polityka Microsoftu, Facebook i Google byłyby oparte o .NET - twierdzi Miguel de Icaza


Miguel de Icaza, Microsoft MVP, wiceszef Novella i twórca Mono uważa, że Microsoft źle wpływa na swoje własne środowisko .NET i jego ekosystem

Zmiany w Przepisach ZUS od 2010 r - Korygowanie dokuemntów ZUS (Katowice)


1. Nowe formularze i kody ZUS od stycznia 2010. 2. Zmiany w formularzu ZUS DRA. 3. Analiza zawiadomienia o błędach przesłanych przez ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Główną działalnością naszej firmy jest sztukateria oraz gzymsy elewacyjne. Od wielu lat nasza firma produkuje wysokiej jakości gzymsy elewacyjne przeznaczone zarówno do instalacji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Produkowane przez nas gzymsy elewacyjne znajdują odbiorców w całej Europie. Oprócz gzymsów elewacyjnych mamy w ofercie całą gamę produktów związanych z gzymsami elewacyjnymi jak listwy czy bonie. Szczególnie jeśli będą interesowały cię bonie to mamy pewność, że nasze bonie stanowią największą ofertę w Polsce. Zapraszamy do poznania naszych gzymsów elewacyjnych.