Nowy system chłodzenia CPU od Xilence


Niebawem na sklepowe półki ma trafić kolejny system chłodzenia procesorów od firmy Xilence. Konstrukcja o nazwie M606 jest kompatybilna z podstawkami Intel LGA 775, 1156 i 1366 oraz AMD Socket AM2(+) i AM3.

Microsoft po raz kolejny staje przed zarzutami, tym razem odnośnie nowej reklamy telefonów Kin, w której według serwisu Consumer Reports, namawia do sextingu - przesyłania mmsów z nagimi zdjęciami. Zablokowanie YouTube i części serwisów Google wywołało atak hackerów na tureckie urzędy odpowiedzialne za internetową cenzurę - napisał portal informatyczny The Register. Firma MSI uruchomiła sprzedaż nowego, opartego na platformie Intel Pine Trail, modelu netbooka Wind U135. Nowość została wyposażona między innymi w procesor Intel Atom N450 (1,66 GHz), wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala i natywnej rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 160 lub 250 GB oraz zintegrowany procesor grafiki Intel GMA 3150.1. Funkcje Zastosowanie funkcji daty i czasu Zastosowanie funkcji matematycznych Zastosowanie funkcji statystycznych Zastosowanie funkcji operujących na tekście Zastosowanie funkcji finansowych Zastosowanie funkcji wyszukujących Zastosowanie funkcji logicznych Zagnieżdżanie funkcji 2. Praca ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Kampanię reklamową Szlaku Zabytków Techniki Woj. Śląskiego skierowaną do mieszkańców tego regionu zaprezentował samorząd tego regionu. Zaplanowany budżet przedsięwzięcia wynosi ok. 2,6 mln zł. Jabra przedstawia nową słuchawkę Bluetooth – Jabra BT2080. Ma ją cechować przede wszystkim komfort użytkowania.

Firma AMD powiększyła swoją ofertę o pięć nowych modeli procesorów serii Phenom i Athlon. Wszystkie nowe układy produkowane są w wymiarze technologicznym 45 nm.

Gmail w wersji przeglądarkowej zyskał właśnie nową funkcjonalność: można korzystać z wyszukiwarki Google podczas tworzenia wiadomości. Usługa, na razie, dostępna jest w wersji testowej. W Sieci pojawiły się informacje o trzech nowych netbookach z rodziny Eee PC, przy czym dwa z nich posiadają aluminiową obudowę i baterię, która wytrzyma 14 godzin, a trzeci - USB 3.0.

Sir Clive Sinclair, który zbudował jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku swój pierwszy domowy komputer ZX81, teraz nie używa komputera wcale, gdyż uważa go za irytujące urządzenie. Będzie antywirus dla iPada! Zadania podjęła się firma Symantec. Aplikacja, oprócz chronienia danych użytkownika, zaoferuje darmowy backup danych na wirtualny serwer. Coraz więcej producentów sięga po rozwiązania firmy AMD, w tym także Asus, który dodaje do swojej oferty 12-calowy netbook Eee PC z procesorem AMD Geode, taktowanym zegarem 1,4 GHz.Puszczając oko do miłośników ekologicznych produktów, firma ViewSonic zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowego modelu monitora, wyposażonego w podświetlenie diodami. Urządzenie oznaczone symbolem VX2250wm-LED pobiera średnio 26 W. Według producenta oszczędność energii, względem monitorów podświetlanych zimnymi katodami, wynosi do 40%. Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście… Jeśli pracujesz w sklepie, to co jesteś w stanie zrobić, aby klient kupił towar? Zaśpiewasz? Wyrecytujesz wierszyk? Pracownicy Microsoftu na przykład, potrafią zatańczyć ciekawy układ synchroniczny.

Szyfrowanie danych w Windows 7 nie podoba się australijskim władzom


Dzięki Windows 7 możesz zaszyfrować swoje dane, w tym dowody rzeczowe, które mogą świadczyć przeciwko tobie. Funkcjonalność ta nie podoba się australijskim ekspertom.

Microsoft Office Excel 2003 - Zaawansowana praca z arkuszem kalkulacyjnym (Poznań)


<div class="content"> <div align="justify"> <b>Czas trwania:</b> 16 godz. <h3>Rozdział 1 Podstawy pracy z programem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Drugi Kryzys zapowiedziany wstępnie na jesień


Crysis 2 miał się pojawić na przełomie bieżącego i przyszłego roku. Jednak według najnowszych doniesień od redakcji MCV, nasze konsole i komputery czeka kryzys wydajności już jesienią.

Coraz więcej urządzeń z USB


Według raportu firmy In-Stat, w tym roku liczba obecnych na rynku urządzeń z interfejsem USB przekroczy 3 miliardy, zaś do końca roku 2013 - 4 miliardy.

Faktury VAT - bez błędów- Warszawa (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pedagog XXI wieku - szkolenie (Warszawa)


Program szkolenia: Budowanie autorytetu- mocne strony pedagoga; ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dziennik o światowym zasięgu przenosi się do Internetu, mówi się o końcu prasy drukowanej


Christian Science Monitor, jako pierwsza ogólnoamerykańska gazeta, przeniesie się całkowicie do Internetu. Powód? Coraz mniej ludzi interesuje prasa na papierze.

Smartfon Nokia X5 już oficjalnie


W trakcie imprezy Nokia Connection, przedstawiciele firmy nokia zaprezentowali nowy model "konsumenckiego smartfonu", o nazwie X5, pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian S60. Nowe urządzenie dostępne będzie w pięciu wersjach kolorystycznych (różowej, czarnej, zielonej, fioletowej i niebieskiej).

Adobe odpowiada na list Jobsa


Dyrektor generalny Adobe postanowił odpowiedzieć na ostatnie zarzuty wobec swojej firmy i jej polityki, które sformułował w otartym liście Steve Jobs.

FOTOBOX - prezentacja w trymiga


Urządzenie o nazwie FOTOBOX firmy Honestech jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które muszą w krótkim czasie przygotować multimedialną prezentację.

Notebook Acer Aspire Ethos 8943G już dostępny


Firma Acer uruchomiła dostawy nowego, zapowiedzianego parę miesięcy temu, modelu notebooka serii Aspire - Ethos 8943G.

Epson przyznaje się do zawyżania cen paneli LCD


Serialu pod tytułem "zawyżanie cen paneli LCD" mamy ciąg dalszy. Po przyznaniu się do winy takich firm, jak LG, Sharp czy Hitachi, teraz do grona nieuczciwych dołącza Epson.

Nadchodzi seria kart Radeon HD 5800 z obsługą DirectX 11


Internet zalały plotki na temat premiery nowej rodziny kart graficznych z obsługą bibliotek DirectX 11 - Radeon HD 5800 - która na początek złożona będzie z dwóch modeli.

Dell promuje Ubuntu, uważa je za "bepieczniejsze"


Dell, mimo dobrze układającej się współpracy z Microsoftem, nie boi się wyrażać swojego zdania. Koncern uważa, że Ubuntu jest lepiej zabezpieczonym systemem.

Nokia N900 z... Androidem!


Niestety, nie jest to oficjalna zapowiedź nowej wersji smartfona Nokia N900 z platformą Android, a jedynie wyczyn hakera, który zainstalował na nim system Google'a.

Główną działalnością naszej firmy jest sztukateria oraz gzymsy elewacyjne. Od wielu lat nasza firma produkuje wysokiej jakości gzymsy elewacyjne przeznaczone zarówno do instalacji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Produkowane przez nas gzymsy elewacyjne znajdują odbiorców w całej Europie. Oprócz gzymsów elewacyjnych mamy w ofercie całą gamę produktów związanych z gzymsami elewacyjnymi jak listwy czy bonie. Szczególnie jeśli będą interesowały cię bonie to mamy pewność, że nasze bonie stanowią największą ofertę w Polsce. Zapraszamy do poznania naszych gzymsów elewacyjnych.