Wystawa o Polańskim w Berlinie


Wystawę kilkuset zdjęć, fotosów i plakatów z filmów Romana Polańskiego otwarto w niedzielę, 14 lutego, wieczorem w berlińskiej galerii "Der Ort".

Teatr Wielki-Opera Narodowa zaprasza na "Elektrę" Richarda Straussa


"Elektra" - tragedia muzyczna w jednym akcie z muzyką Richarda Straussa według dramatu Sofoklesa - to najnowsza propozycja Teatru Wielkiego-Opery Narodowej. Tragedię o mitycznej zdradzie i krwawej zemście wyreżyserował Willy Decker. Premiera w środę.

Otwarcie wystawy "Zagłada żydowskich miasteczek"


Zdjęcia, dokumenty, eksponaty pochodzące z archiwów muzeów z regionu łódzkiego a także z Żydowskiego Instytutu Historycznego i Narodowego Archiwum Cyfrowego w Warszawie można oglądać na otwartej w poniedziałek w Łodzi wystawie "Zagłada żydowskich miasteczek".

Marek Kondrat jako nauczyciel


Marek Kondrat zagrał jedną z ról w filmie Janusza Majewskiego "Mała matura 1947", który uhonorowano Nagrodą Specjalną Jury na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

Jeśli chcesz zamówić atrakcyjne kalendarze reklamowe do twojej firmy, zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na druk kalendarzy reklamowych. Jako producent kalendarzy posiadamy duże doświadczenie w produkcji kalendarzy. W naszej ofercie znajdziesz

kalendarze trójdzielne

oraz kalendarze ścienne. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów kalendarzy reklamowych.

Wraca Sanctuary


Znana w latach 80., amerykańska grupa Sanctuary - na której gruzach powstał Nevermore - wznowiła działalność i przygotowuje nowy album.

"The Other Guys": trailer już w internecie


Zwiastun komedii "The Other Guys" z Willem Ferrellem i Markiem Wahlbergiem trafił właśnie do sieci.

Gorące płyty: Wszystkie strony świata


Najważniejsze premiery płytowe tego tygodnia niezbicie dowodzą, że choć dominacja Wysp Brytyjskich i Stanów Zjednoczonych na polu muzyki popularnej wciąż jest niezagrożona, przyjęliśmy już do wiadomości, że w innych miejscach świata też potrafią pięknie grać.

Arctic Monkeys i Depeche Mode w "MTV World Stage"


W najbliższych tygodniach, w ramach cyklu "MTV World Stage" wystąpią takie gwiazdy, jak m.in.: Arctic Monkeys, Foo Fighters, Jay-Z & Linkin Park, Depeche Mode, White Stripes czy Tokio Hotel.

Gwiazdor Bollywood w Polsce


Honorowym gościem 3. edycji festiwalu Off Plus Camera (16-25 kwietnia) będzie bollywoodzki gwiazdor Amitabh Bachchan.

Strachy ruszają w Polskę


W lutym 2010 roku ukaże się nowy album formacji Strachy na Lachy zatytułowany "Dodekafonia". Wcześniej zespół odbędzie jesienną trasę koncertową po całej Polsce.

Autograf Chopina i jego pomnik w Muzeum Żup Krakowskich


Prezentacja autografu Fryderyka Chopina w księdze kopalnianych gości i odsłonięcie jego pomnika w podziemiach to główne punkty obchodów Roku Fryderyka Chopina w Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce - poinformował dyrektor Muzeum prof. Antoni Jodłowski.

Nowe, tajemnicze nagranie od Justice


W sieci pojawił się najnowszy, nie publikowany wcześniej utwór grupy Justice.

"Wojna domowa" powraca na mały ekran


Absolutnie klasyczna pozycja polskiej, telewizyjnej rozrywki, już od niedzieli, 21 lutego pojawi się na antenie telewizji Kino Polska. Serial Jerzego Gruzy, który wstrząsnął szarą Polską połowy lat 60. godził w ideały socjalistycznego wychowania, budził zgorszenie partyjnych decydentów i ideologów… Budził też entuzjazm widzów, których kolejne pokolenia do dziś bawi uniwersalnym i bezpretensjonalnym humorem.

15 razy "Seks w wielkim mieście"


Penelope Cruz przyznała, że zanim dostała małą rolę w "Seksie w wielkim mieście 2", była wielką fanką pierwszego filmu, który obejrzała... aż 15 razy.

Nieprawdziwe plotki o zmianach w The Rolling Stones


Charlie Watts nie opuścił szeregów The Rolling Stones. Rzeczniczka gwiazdorskiej formacji, Fran Curtis, zaprzeczyła plotkom o zmianie składu.

znalezionych: 14598, strona 1 z 974
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Główną działalnością naszej firmy jest sztukateria oraz gzymsy elewacyjne. Od wielu lat nasza firma produkuje wysokiej jakości gzymsy elewacyjne przeznaczone zarówno do instalacji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Produkowane przez nas gzymsy elewacyjne znajdują odbiorców w całej Europie. Oprócz gzymsów elewacyjnych mamy w ofercie całą gamę produktów związanych z gzymsami elewacyjnymi jak listwy czy bonie. Szczególnie jeśli będą interesowały cię bonie to mamy pewność, że nasze bonie stanowią największą ofertę w Polsce. Zapraszamy do poznania naszych gzymsów elewacyjnych.