Jubileuszowe wydawnictwo Lamb Of God


Lamb Of God - amerykański zespół heavy metalowy świętuje 15 rocznicę swojej działalności. Z tej okazji 6 czerwca ukaże się retrospektywne wydawnictwo "Hourglass".

Timbaland: Nadchodzi poranek


W teledysku do nowej piosenki "Morning After Dark" ceniony producent Timbaland nawiązał do filmu "Zmierzch", początkującego słynną sagę o wampirach. Gościnnie w tym utworze wspierają go Nelly Furtado i francuska wokalistka SoShy.

Wajda: Akceptacja za granicą


Andrzej Wajda, uhonorowany za "Tatarak" prestiżową Europejską Nagrodą Krytyków FIPRESCI, uważa, że ten film może znaleźć "większą widownię i większe zrozumienie, akceptację" za granicą niż w Polsce.

Wokalista Noir Desir przesłuchany przez policję


Francuski piosenkarz Bertrand Cantat został przesłuchany w związku z samobójczą śmiercią byłej żony.

Kutz: przeżyjmy godnie tę traumę


Wybitny reżyser, poseł Kazimierz Kutz zaapelował o godne przeżycie żałoby i traumy związanej z sobotnią katastrofą prezydenckiego samolotu.

Cool Kids Of Death w studiu


Grupa Cool Kids of Death pracuje nad nowym materiałem. Sesja owiana jest jednak tajemnicą.

Matka o córce: "Obłudna"!


Courtney Love, wdowa po Kurcie Cobainie, zaatakowała własną córkę Frances Bean!

Jesienna trasa Radia Bagdad i Naiv


Trójmiejski zespół Radio Bagdad oraz warszawska formacja Naiv już w listopadzie wyruszają we wspólną mini-trasę po Polsce południowej, promującą najnowsze wydawnictwa obu grup: "Kupując czerń" Radia Bagdad oraz "Przedświt" Naiv. Oprócz tego, Radio Bagdad w październiku zagra także kilka samodzielnych koncertów.

Linkin Park: idzie nam świetnie, idzie nowe


Grupa Linkin Park nagrywa nowy album. Podczas sesji kapelę wspomaga ponownie Rick Rubin. Fani powinni spodziewać się zmian.

Kolejny album Evanesence będzie "najlepszy"


Aamy Lee wierzy, że następna płyta Evanescence będzie najlepszym albumem w jej dorobku.

"YCD": jury wytrzymało napięcie, Michał stracił włosy - czyli sekrety zza kulis!


W środę wieczorem mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek "You Can Dance" emitowany na żywo. Wszyscy wiemy już kto zatańczył najlepiej, kto najsłabiej oraz jak wyglądały poszczególne pokazy. Czy jednak wiecie co działo się "poza" czujnym okiem kamery? O zakulisowych smaczkach informuje na blogu "zza kulis YCD" producent programu - Ewa Leja.

Co grozi Susan Boyle?


Brat Susan Boyle, John, obawia się o życie słynnej siostry.

15 razy "Seks w wielkim mieście"


Penelope Cruz przyznała, że zanim dostała małą rolę w "Seksie w wielkim mieście 2", była wielką fanką pierwszego filmu, który obejrzała... aż 15 razy.

Ułóż setlistę dla Metalliki


Twórcy strony www.deathmagnetic.pl, polskiej witryny internetowej fanów Metalliki. W związku z planowaną w naszym kraju wizytą zespołu, postanowili ułożyć dla muzyków setlistę swoich marzeń.

Nowy serial w stylu "Przyjaciół"


Telewizja ABC kupiła serial na podstawie filmu "Ognie św. Elma" z 1985 roku.

znalezionych: 14598, strona 1 z 974
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Główną działalnością naszej firmy jest sztukateria oraz gzymsy elewacyjne. Od wielu lat nasza firma produkuje wysokiej jakości gzymsy elewacyjne przeznaczone zarówno do instalacji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Produkowane przez nas gzymsy elewacyjne znajdują odbiorców w całej Europie. Oprócz gzymsów elewacyjnych mamy w ofercie całą gamę produktów związanych z gzymsami elewacyjnymi jak listwy czy bonie. Szczególnie jeśli będą interesowały cię bonie to mamy pewność, że nasze bonie stanowią największą ofertę w Polsce. Zapraszamy do poznania naszych gzymsów elewacyjnych.